Loading...
O firmie

Firma istnieje od 1999 roku i zajmuje się sprzedażą tarcic europejskich i egzotycznych, oklein naturalnych, sklejek oraz innych elementów drewnianych. Działamy na terenie całego kraju, obsługując przede wszystkim stolarzy i zakłady produkujące meble.

W swojej działalności staramy się dostarczać materiał tylko i wyłącznie pod indywidualne potrzeby klienta przez co możemy określić swoją firmę, jako bardzo elastyczną, nastawioną na indywidualne potrzeby klienta, szybko reagującą na zmiany rynkowe w postaci wzorów, trendów i ilości potrzebnego dla danego klienta materiału.

Jesteśmy w stanie sprowadzić każdą okleinę produkowaną na świecie w określonych przez klienta warunkach technicznych. Wzorów oklein są tysiące, tak jak gatunków drzew, ale my posiadamy w swoim magazynie najbardziej popularne obecnie na rynku, jest ich kilkanaście.

Staramy się dostarczać naszym klientom wysortowany materiał pod ich indywidualne potrzeby. Klient określa co mu jest potrzebne my przygotowujemy partię próbną i po akceptacji bądź uwagach rozpoczynamy współpracę. Zapewniamy długoletnią współpracę na dobrych warunkach – indywidualnie uzgadnianych – ze stałym magazynem towarów w ilościach potrzebnych dla poszczególnych klientów.

Klient praktycznie posiada u nas magazyn materiałów, które są mu potrzebna i w określonym czasie dostarczane lub gotowe do odbioru.

Obecnie aby poszerzyć naszą ofertę staramy się dostarczać klientom gotowe elementy meblowe w postaci fryzów pod wymiary podane przez nich w trzech podstawowych gatunkach: olcha, brzoza, dąb.

Zapraszamy do współpracy!